תכונות ליבה.

התוכנה שלנו כלי עוצמתי וידידותי למשתמש, עושה מהפכה בניהול אירועים וכנסים, קייטרינג והשכרת ציוד.
הרחבות ועדכונים
לוח שנה של גוגל
ניהול לידים
תכונות ליבה
תכונות ליבה

כלי ה- CRM ERP החזק ביותר בעולם.

הרחבות ועדכונים
המתכנתים והמעצבים שלנו מוסיפים ומעדכנים כל הזמן חידושים לתוכנת הניהול ולמשתתפים, כדי שתהיה לך ולכל המשתתפים חוויה מהנה יותר ומענה רחב יותר ללא חיוב נוסף.
לוח שנה של גוגל
פרסם אירועים עתידיים ביומן Google ישירות ממערכת הניהול של Eruit
חוזה או הצעת מחיר
שלח מסמך מעוצב ויזואלית (עם תמונות ועיצוב HTML) עם מידע מותאם אישית לתחום האירועים שהנך מספק כגון תפריט, שירות, הצעת מחיר וכו.. לפי סדרי עדיפות ואופן הפעילות שברצונך להציג.
ניהול לידים
בעת קבלת שיחה ראשונית המערכת תיצור ליד, סווג לקוחות פוטנציאליים. דירוג לידים, הקצאת משימות ואירועים של הצוות. המרות לידים, יחס, אבוד וכו '.
ניטור ובקרה
עקוב אחר שינויים שנעשו על ידי הצוות בכל אירוע והזמנה. דע מה השתנה, מי ומתי בכל עת.
תזכורות אוטומטיות
הגדר תזכורות מוגדרות מראש לאירועים ותהליכים ובמידה ולא בוצעו במלואם והמערכת תתריע בהתאם באמצעות דוא"ל או פושים בלוח מחוונים.
אחסון בענן
אחסן את כל הקבצים והמסמכים העסקיים שלך באחסון הענן של אמזון לתיקייה נגישה לכשתצטרך זאת. אפשרות לשיתוף הקבצים עם לקוחות, עובדים ושותפים לאירוע בשליחה אחת.
חתימה אלקטרונית
השימוש בפתרון חתימה אלקטרונית נועד להחתים את הלקוח באופן אלקטרוני ומידי דרך הנייד ומייתר את השימוש בנייר ועיכוב בביצוע החתמת המסמכים.
צור אירוע
בחר פונקציונליות, תבניות או גליונות של המערכת לפתיחת הזמנה ליצור אירוע חדש, יצירת אירוע חדש מתנהלת באופן אינטליגנטי במיוחד. אפשרויות הגדרה נרחבות עם אפשרויות מגוונות של עיצוב והדפסת ההזמנה.
פידבקים מלקוחותיך
קבלת משוב מלקוחותיך וממשתתפי האירוע לאחר כל אירוע או אירוע ספציפי הינו כלי התייעלות אשר יאיר לך היכן עליך למקד את המאמצים לשיפור השירותים שלך בעקבות הפידבקים של לקוחותיך.
הזמנה מקוונת
Eruit מציעה אפשרות שליחת הזמנה לאירוע באופן מקוון ללקוחות שלכם ישירות מהאפליקציה. העיצוב ניתן להתאמה אישית כך שיתאים לאתר שלך..
פורטל הזמנת אירוע
תנו לצוות העובדים, הטבחים, הספקים החיצוניים ומזמיני האירוע לצפות בזמן אמת בכל בפרטי ההזמנה של האירוע שהוקצו להם מבלי לגשת לנתונים פנימיים של המפיק או האולם.
נהל עיצוב אולם
הדמייה של עיצוב האולם ועיצוב סידור ישיבה באמצעות Eruit. כלול פריסות חדרים, אזורים, שולחנות, כיסאות ואביזרים נלווים בפלטפורמה של Eruit 3D ושתף אותם עם לקוחות ישירות מהאפליקציה.
תפירת תוכנה אינדיבידואלית
התוכנה שלנו גמישה ודינאמית, נועדה לשינויים דרסטים כדי להתאים כמו כפפה לצרכים והתהלים של ארגונך ובכדי שתוכל לענות לצרכי ללקוחותיך.